مجله ان‌سی‌نو

نگاهی به پالت رنگی ترند پاییز و زمستان 2022_23

همه ما فصول سرد سال را با رنگهای تیره میشناسیم؛ اما در پاییز و زمستانهای اخیر شاهد درخشش رنگهای متنوع بوده‌ایم. رنگهای ترند زمستان گرم، تند و ترکیب چند ‌رنگ هستند. در پاییز و زمستان امسال گزینه‌های رنگی زیادی برای انتخاب و ترکیب وجود دارند. این مهم است که از به‌کارگیری رنگها نترسید و حداقل یک یا چند رنگ از پالت رنگی ترند پاییز و زمستان را با دقت و سلیقه در استایل خود استفاده کنید.

 

رنگ سال 2023 و پالت رنگی زمستانه

رنگ سال جدید با ترکیبی از رنگهای گرم و سرد، تعادل شگفتانگیزی را ایجاد می‌کند. رنگ ویوا مجنتا یا قرمز پرشین رنگ منتخب سال 2023 حسی سرشار از اعتماد به نفس، انرژی و جذابیت را به شما هدیه می‌کند. بر اساس این رنگ ترند رنگ لباس، مو، ست کردن لباس با محصولات آرایشی، دکوراسیون منزل و پالت رنگی ترند پاییز و زمستان مشخص شده است. صورتی تند، بنفش، سبز لیمویی یا قرمز از رنگ‌های ترند پاییز و زمستان محسوب می‌شوند. سعی کنید یکی از آیتمهای استایل زمستانی خود را از ترند‌ها انتخاب کنید. آشنایی با رنگ منتخب سال و پالت رنگ های ترند پاییز و زمستان به شما کمک میکند تا حس خوبی از روزهای خود داشته باشید.

پاییز رنگی سال 2023

پالت رنگی در پاییز غالبا شامل رنگهایی هستند که از طبیعت الهام گرفته می‌شوند. اصول انتخاب رنگهای ترند پاییز و زمستان، ایجاد حس گرم و عمیق نسبت به خود و ارزش و اعتماد به درون خود و دیگران است.

استایل فصل سرد را بر اساس فرم بدن، رنگ پوست و مو هماهنگ کنید تا حس بهتری به زندگی و خودتان و اطراف داشته باشید.

 

نکات انتخاب رنگ ترند پاییز و زمستان

پالت رنگی مناسب فصل‌های سرد سال شامل رنگهای گرم و تیره است. چون این رنگها به شما چهرهای گرم می‌بخشند. رنگ‌های روشن هم به شما چهرهای آرام و زنانه می‌دهند. انتخاب رنگ به پوست شما هم بستگی دارد. برای مثال اگر پوست گندمی دارید می‌توانید از رنگ‌های سرد در شلوار، کیف یا کفش خود استفاده کنید. لباس‌هایی که نزدیک صورت هستند مثل شال و کلاه و پیراهن را از رنگ‌های پاییزی انتخاب کنید. زیتونی، جگری، شکلاتی، سبز دودی، آجری یا نارنجی سوخته، بنفش و خاکستری روشن رنگهایی هستند که به رنگ پوستهای مختلف می‌آیند.

رنگ مو و زیورآلات طراوت بخش استایل شما

برای داشتن یک استایل بی‌نقص و بی‌نظیر در هر فصلی باید از لباس پوشیدن و استفاده از آرایش و اکسسوری‌های ویژه فصل استفاده کنید. با توجه به رنگ پوست‌تان میتوانید از بین رنگ‌های طیف‌های مختلف قرمز، قهوه‌ای، بلوطی، بلوند تیره و مسی برای موی خود استفاده کنید. زیورآلات روش خوبی برای استفاده از رنگ‌های پر طراوت هستند. جواهرات طلایی با سایه طلایی پوست صورت هماهنگ میشوند. رنگهای قهوهایتر مانند فیروزه‌ای و سبز زمردی را بسیار کم در زیورآلات خود به کار ببرید.

 

 

رنگهای کلاسیک پاییز و زمستان

رنگهای لباس خنثی و کلاسیک هیچوقت از مد نمی‌افتند. بعضی از رنگهای اصلی کلاسیک برای استایل پاییز و زمستان عبارت‌اند از:
سفید کرم نارگیلی
خاکستریهای تیره
بژ بلوند
سبز زیتون
سفیدهای پاییزی کمی خامه ای تر هستند. بافتهای ست با تناژ سفید و کرم جلوه زیبایی دارند. خاکستری تیره هم رنگ خنثی، آرام و شیکی است که با تمام رنگهای دیگر به راحتی ست میشود. در پالت رنگی ترند پاییز و زمستان امسال رنگ خاکستری از بهترهای دنیای مینیمال است. آرامش و اعتماد حاصل استفاده از این رنگ جذاب به روزهای پاییز و زمستان شما خواهد بود. بژ بلوند متمایل به سفید حس جاودانگی را القا می‌کند. کت پشمی، بافتها و شلوار کمردار با رنگ سویا جلوه جذابی در استایل روز‌های زمستان خواهد داشت.

 

 

رنگ لباس افراد چاق در پاییز و زمستان

لباسهایی با تناژ تیره، اندام شما را باریکتر نشان می‌دهد. سبز زیتونی یک رنگ غنی خوشرنگ و نماد رشد است. این رنگ را با رنگهای نارنجی و مشکی میتوانید ترکیب کنید. کت، کاپشن، پافر و ترنچ به رنگ سبز زیتونی، لباس مناسب و چشمگیری برای افراد چاق محسوب می‌شود.

رنگ های جذاب ترند پاییز و زمستان

ترندهای هر فصل را طراحان و برندهای دنیای فشن خلق و ارائه میکنند. پیروی از ترندهای هر فصل نیز به یکی از نکات خوشپوشی و استایل زیبای شما تبدیل شده است. در این میان شرکت پنتون با ارائه رنگهای هر فصل دیگر خط فکری جدیدی برای طراحان و پیروان مد ایجاد می‌کند. در پالت رنگی ترند پاییز و زمستان ۲۰۲۲-۲۳ رنگهای شاد و ماندگاری در کنار هم قرار گرفتهاند که الهامبخش خلاقیت هستند.

پالت رنگ جذاب در پاییز ۲۰۲۲-۲۳

در پالت رنگی ترند پاییز و زمستان رنگهای شاد و ماندگاری کنار هم قرار گرفتهاند که خلاقیت را الهام می‌بخشند. آشنایی با رنگها باعث میشود بهترین استایل را در پاییز و زمستان داشته باشید:

رنگ آبی دریای اژه

یکی از رنگ‌های پرنشاط و قوی رنگ آبی است که همیشه نگاهها را به خودش جذب میکند. آبی تیره برای استایل رسمی مناسب به نظر می‌رسد. رنگ آبی دریای اژه به خیابانها راه پیدا کرده است. این رنگ شاد برای ست کردن یک استایل زمستانی یا استفاده در یک پوشش تکرنگ برای پوست گندمی بسیار جذاب خواهد بود.

 

 

از رنگ پرتقالی با شجاعت استفاده کنید

رنگ نارنجی پاییز شما را قشنگ میکند و تناژهای تیرهتر رنگ پرتقالی با الهام از غروب تابستان گرم و چشمنواز است. رنگ پرتقالی را در اکسسوریهای خود فراموش نکنید.

رنگ صورتی تند و صورتی کم رنگ

صورتی تند امسال لحظههای اوج خود را سپری میکند و مورد توجه شیکترین افراد دنیای مد قرار گرفته است. انتخاب رنگ صورتی تند برای لباس افراد با پوست سبزه یک پیشنهاد عالی خواهد بود.

صورتی کم رنگ عاشقانه و ملایم

در پالت رنگی ترند پاییز و زمستان روزت رنگ پریده برای لباس و رنگ موی افراد با پوست تیره با ایجاد یک تضاد دلنشین و ملایم، جذابیت استایل را به حد کمال میرساند. صورتی کمرنگ تداعی روزهای خوب کودکی و گرمای یک روز بارانی است.

رنگ لیمویی و استایلی امیدبخش

رنگ دوستانه و شاد لیمویی و زرد در روزهای سرد نویدگر یک روز آفتابی و آیندهای روشن است رنگ لیمویی بهار و نرگسهای تازه جوانهزده را تداعی میکند. استایل کردن رنگهای زرد پاییزی با رنگهای خنثی کلاسیک مانند خاکستری روشن و قهوهای کمرنگ ترکیب فوقالعادهای میآفریند.

 

 

رنگ های تیره ترند پاییز و زمستان امسال

قهوه ای شتری، قهوه ای خیلی تیره و قرمز، رنگهای پالت رنگی ترند پاییز و زمستان امسال هستند. قرمز یک رنگ همیشگی در ترکیب پاییزه رنگها است که گرما و انرژی می‌بخشد. پاییز امسال قرمز با بیشتر رنگهای گرم خنثی آبی تند و زرد و نارنجی به زیبایی ست شد. همچنین ترکیب قرمز با مشکی، استایلی شیک و جذاب خلق می‌کند. رنگ قرمز در لباس افراد با پوست سفید، خالق انرژی و نشاط فراوان است. طیف رنگهای قهوه‌ای، تناژ رنگی مخصوص پاییز هستند. استایل قهوهای شتری با لباسهای چرم جلوهای زیبا به استایل شما می‌دهد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهایی که می خواهید نمایش داده شود را انتخاب کنید،بقیه پنهان خواهند شد، برای تنظیم مجدد ترتیب میتوانید از روش کشیدن و رها کردن استفاده کنید.
  • عکس
  • SKU
  • امتیاز
  • قیمت
  • موجودی
  • توضیحات
  • وزن
  • ابعاد
  • اطلاعات تکمیلی
  • اضافه کردن به سبد خرید
برای پنهان کردن نوار مقایسه،کلیک کنید
مقایسه
0
0